مهندسی بهداشت محیط

مهندسی بهداشت محیط، منابع ارشد و بهداشت محیط، آب و فاضلاب و بهداشت محیط، گندزداها و بهداشت محیط، مبارزه با ناقلین و بهداشت محیط

معرفی سایت های مهندسی بهدشت محیط ،ایمنی و بهداشت صنعتی

www.safeandhealthyworking.com/
سایت NHS به ارائه مطالبی درباره ایمنی در حین کار پرداخته است. امکان جستجو در این سایت قرار داده شده است. سلامت و ایمنی در محیط کار‌، عوامل خطرساز‌، گزارش رویدادها‌، اخبار‌، امکان ثبت نام در روزنامه رایگان مؤسسه و قوانین ایمنی در محیط‌های کاری را می‌توان در این سایت مشاهده کرد.

www.croetweb.com

 سایت CROET را می‌توان یکی از منابع اطلاعاتی درباره ایمنی و سلامتی دانست که در اینترنت به اطلاع‌رسانی مشغول می‌باشد. در سایت امکان مرور مطالب به وسیله INDEX الفبائی ممکن می‌باشد. هم چنین می‌توان عناوینی چون مخاطرات در شیمی‌، خطرات صنایع‌، خطرات بیولوژیکی‌، منابع اطلاعاتی‌، اطلاعات ارگونومیک‌، امکانات ثبت نام در سایت برای دریافت خبرنامه رایگان مؤسسه و LINK به سایت‌های مرتبط دیگر را در این سایت نام برد.

http\\mozh.blogsky.com

وبلاگ موژ می‌تواند در زمینه مهندسی بهداشت محیط ،حرفه‌ای و ایمنی صنعتی مطالب آموزشی مناسبی را ارائه کند. این وبلاگ دارای موضوعاتی چون مهندسی بهداشت محیط ،بهداشت صنعتی ،نرم افزارهای مهندسی بهداشت محیط ،آب و آبرسانی فاضلاب و جمع آوری فاضلاب ،تصفیه خانه های آب وفاضلاب ،آلودگی هوا،محیط زیست،منابع امتحانی مهندسی بهداشت محیط،ایمنی،استخدام،کلر زنی و گند زدایی،متون قابل دانلود فاضلاب،متون قابل دانلود آب،همایش های بهداشت محیط و صنعتی،معرفی کتب ایمنی وبهداشت صنعتی،پمپ و پمپاژ،بیماری های منتقله بوسیله آب،یادداشت های مدیر سایت موژ ندرلو،زباله،تصفیه آب دیگ های بخار،سیستم های UASB،طراحی سیستم های  اطفاء حریق،روشهای ارزیابی ریسک خطر در صنایع،تکنیک های افزایش بازیدکنندگان وب،عوامل زیان آور محیط کار،مقاله های اولین همایش hse،ارگونومی،کمپرسورها و سیستم های هوای فشرده،دروس مهندسی بهداشت محیط،حل سوالات ارشدمهندسی بهداشت محیط،آزمایشهای آب،آزمایش های فاضلاب،دانلود موسیقی می‌باشد.این سایت دارای صفحات ذیل میباشد

مهندسی بهداشت محیط - سایت موژ

ایمنی و بهداشت صنعتی - سایت موژ

نرم افزارهای بهداشت محیط - سایت موژ

آلودگی هوا - سایت موژ

محیط زیست - سایت موژ

نرم افزار عمومی - سایت موژ

پیوندهای مرتبط  - سایت موژ

کارشناسی ارشد بهداشت محیط - سایت موژ

http://safetycenter.navy.mil/

 این سایت به مرکز ایمنی نیروی دریائی ارتش امریکا تعلق دارد. در سایت امکان جستجوی مطالب موجود است. هم چنین می‌توان عناوینی چون آموزش‌، تصاویر‌، تصویر هفته‌، کاهش خطرات‌، اضطراب‌، اخبار‌، گزارش رویدادها و LINK به سایت‌های دیگر را در این سایت مشاهده کرده و با انتخاب هر کدام به مطالبی درباره آن دسترسی پیدا کرد.

http://oshweb.me.tut.fi/index.html

 سایت OSHWEB یک پایگاه اطلاع‌رسانی درباره ایمنی می‌باشد که به ارائه مطالبی درباره حفظ سلامتی و رعایت قوانین ایمنی پرداخته است. در سایت می‌توان مطالب بسیاری را در زمینه ایمنی رشته‌های مختلف مشاهده کرده و با انتخاب آن‌ها به مطالب مورد نظر دسترسی پیدا کرد. انتشارات‌، کنفرانس‌ها‌، خدمات اطلاع‌رسانی را نیز می‌توان علاوه بر مشاغل خطر ساز در سایت مشاهده کرد.

www.setonresourcecenter.com/

 سایت SETON به ارائه اطلاعاتی درباره ایمنی و خطرات احتمالی در محل‌های کاری پرداخته است. ایمنی محل کار‌، محیط زیست و صنعت حمل و نقل را می‌توان در سایت مشاهده کرد و با انتخاب هر یک از آن‌ها می‌توان به قسمت مربوطه وارد شده و درباره آن به کسب اطلاعات پرداخت. هم چنین می‌توان در سایت برای دسترسی به کتابخانه اطلاعاتی دیجیتالی مؤسسه ثبت نام کرد.

www.safetyhq.com

 سایت SAFETYHQ به معرفی شرکتی که در زمینه تولید محصولاتی در زمینه کم کردن خطرات و بالا بردن ایمنی فعالیت دارد پرداخته است. امکان ثبت نام برای دریافت خبرنامه رایگان این مؤسسه در سایت ممکن می‌باشد. هم چنین می‌توان ابزارها و تجهیزاتی را که این مؤسسه در راستای بالا بردن ایمنی تولید می‌کند را در سایت مشاهده کرد.

www.compliancesafety.com/

 این سایت را می‌توان یک مرکز آموزشی درباره ایمنی و روش‌های کاهش خطرات دانست. در سایت می‌توان عناوینی چون تولیدات‌، امکان ثبت نام در سایت‌، امکانات جستجو در سایت و مطالب دیگر را در زمینه ایمنی نام برد.

www.cholaaxa.com/

 این سایت با نام CHOLAMANDALAM به ارائه راهکارهای ایمنی پرداخته است. در سایت می‌توان خدمات‌، مدیریت بحران‌، DOWNLOAD و همین طور LINK‌های مفید‌، اخبار‌، امکانات جستجو‌، ابزارها ایمنی‌، امکان ثبت نام در خبرنامه مدیریت ریسک را می‌توان از عناوین این سایت نام برد.

www.safetyonline.com

 سایت SAFETY ONLINE به اطلاع‌رسانی و معرفی مراجع اطلاعاتی‌، آموزشی و علمی‌درباره ایمنی پرداخته است. خدمات‌، اخبار، خبرنامه رایگان‌، امکانات جستجو‌، انتشارات رایگان و مطالب مربوط به ایمنی در محیط‌های کاری را می‌توان در این سایت مشاهده کرد

جهت مشاهده ادامه معرفی سایت ها اینجا کلیک نمایید(صفحه پیوند های سایت موژ)

ابراهیم ندرلو مدیریت سایت موژ 

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 15 فروردین‌ماه سال 1387 ساعت 08:17 ب.ظ | نویسنده: ابراهیم ندرلو | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد